Aktualności

Zgrupowanie w Dębicy 24-25.10.2015

Zgrupowanie w Dębicy 24-25.10.2015

Zapraszamy wszystkich klubowiczów, do udziału w zgrupowaniu sekcji pływackiej UKS FOXBALL, które odbędzie się w Dębicy w dniach 24 - 25.10.2015 (sobota - niedziela). Zapewniamy nocleg w hotelu Gold, trzygwiazdkowym hotelu mieszczącym się przy ulicy Sportowej w Dębicy, w sąsiedztwie pływalni na której będziemy mieć zajęcia. W planach mamy: zajęcia na pływalni 50-cio metrowej, zajęcia ogólnorozwojowe na sali gimnastycznej, zajęcia integracyjne.
Plan zgrupowania:
SOBOTA 24.10.2015
8.30 - zbiórka uczestników przy obiektach ROSiR na ulicy Pułaskiego
8.45 - wyjazd busem do Dębicy
10.00 - zakwaterowanie w hotelu Gold
11.00-12.30 - zajęcia na pływalni
13.00 -14.00 - obiad
14.30-15.30 - zajęcia na sali gimnastycznej (ćwiczenia ogólnorozwojowe, gibkościowe, gry i zabawy ruchowe)
16.30-18.00 - zajęcia na pływalni
18.30-19.30 - zabawa w aqua park
20.00 - kolacja
20.30 - zajęcia integracyjne
22.00 - cisza nocna, nocleg
NIEDZIELA 25.10.2015
9.00 - śniadanie
10.30-12.00 - zajęcia na pływalni
13.00 wyjazd z Dębicy
14.00 - powrót do Rzeszowa
Koszt zgrupowania: 260 zł, w tym opłata za transport, wynajem pływalni, sali gimnastycznej, wyżywienie, ubezpieczenie. Warunkiem odbycia się zgrupowania w wyżej wymienionym terminie jest uczestnictwo powyżej 15 osób. Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 15.10.2015. Plan zgrupowania może ulec zmianie.
Zgłoszenia u trenerów UKS FOXBALL Rzeszów oraz na e-mail: uksfoxball@gmail.com
Dokumenty do pobrania: http://uksfoxball.pl/pliki/zgoda-na-udzial-w-zgrupowaniu-debica-24-25102015
ZAPRASZAMY !!!

Newsletter UKS Foxball

Bądź na bieżąco!

Subskrybuje zawartość